Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Nieśmiały blask grzybowej świadomościImię: Lumino

Narodziny: A któż by to wiedział? Szczególnie jeśli istnieje się od czasów zdecydowanie zamierzchłych, kiedy to jeszcze nikomu do głowy nie przychodziło, aby stosować świeżo wymyślone cyferki do określania czegoś tak abstrakcyjnego jak czas. Ale świętowanie jest fajne, zatem aby była dodatkowa okazja... Za urodziny swego obecnego, towarzyskiego wcielenia uznaje 4 lutego - datę pierwszego świadomego kontaktu z mieszkańcami polanki.


Usposobienie: Ultraprzyjazne, miękkie i nieco wilgotne ("be water, my friend!"), jednakże nie zawsze poprawnie interpretowane, ze względu na dopiero co rozpoczęty proces socjalizacji Grzybka i jego ewolucji do życia w społeczności istot ponadprzeciętnie inteligentnych (w stosunku chociażby do mchów czy chrobotków reniferowych - nie ubliżając im oczywiście, są urocze na wiele innych sposobów). 


KP w wersji bardzo testowej
ঌ kontakt: gg - 13953342 ঌ

  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca