Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Świerkowi Filozofowie

 


Głęboko w puszczy otaczającej tereny HOFS można się natknąć na jedne z najdziwniejszych istot zamieszkujących te okolice.
Wyobraź sobie podróż spokojną, zacienioną ścieżką kiedy nagle otaczające Cię świerki wyciągają swe korzenie z ziemi i powolnym krokiem, niby od niechcenia blokują Ci drogę. Oto przed Tobą pojawili się Świerkowi Filozofowie. Powolne, raczej niegroźne istoty znane są głównie z tego, że porozumiewać można się z nimi tylko rymem, poezją i metaforą.
Jeśli odmówi się im tej przyjemności będą dreptać za Tobą przez cały las mrucząc pełne niezadowolenia "Niiiii!" aż w końcu ulegniesz i zabawisz ich fraszką lub limerykiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca