Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Stefanowa Polanka


Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.

Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna.
Stefanowa Polana jest najważniejszym miejscem należącym do Stada Leśnych Dusz. Prastare Drzewo, nie tylko czyni ją świetnym punktem orientacyjnym ale także emanuje swą magiczną energią czyniąc polankę wspaniałym miejscem do odpoczynku i spędzania czasu z resztą zwierząt.

Polana od strony południa otwiera się na obszerne łąki przez które przepływa strumień wpadający dalej do Jeziora Smocza Głowa. 

Od pozostałych stron otacza ją las, który ciągnie się hen, hen do końca horyzontu aż przecinają go Iglice oraz bagna zwiastujące tereny ponurych sąsiadów HOFS - Watahy Kosa.

Sama polanka jednak emanuje ciepłem i blaskiem nawet w najbardziej mroczne dni, ponieważ w wielu miejscach pokrywa ją poblaskująca na niebiesko grzybnia Lumino.

A czekaj, co jest na tamtym skraju polanki? Coś połyskuje na czerwono i kompletnie odciąga Twoją uwagę od Stefanowej Polanki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca