Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Regulamin


REGULAMIN HOFS
Administracja
 1. Administrator, oraz osoby powołane do tej roli w przyszłości, zajmują się prawidłowym funkcjonowaniem bloga oraz bezpieczeństwem chatów. Ich postaci nie czerpią z tego żadnych korzyści, jako, że funkcję administratora pełni gracz a nie jego postać.
 2. Do roli administratora można się zgłosić. Zostanie ona przydzielona tylko i wyłącznie osobie którą jednogłośnie poprze całe stado.
 3. Wszelkie zmiany, nowe zasady czy też decyzje mające miejsce w stadzie ( z wyjątkiem zmiany szaty graficznej ) podejmowane są przez wszystkich aktywnych graczy*.
 4. Regulamin może ulec zmianie w zgodzie z Punktem #3. Wszyscy gracze zostaną powiadomieni z należnym wyprzedzeniem.
 5. Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, administracja zobowiązuje się nie upubliczniać danych osobowych graczy (e-mail, inne dane kontaktowe którymi gracz podzielił się z administracją).
 6. Gracz może w każdej chwili zgłosić się do administracji strony z prośbą o usunięcie go z listy autorów oraz usunięcie jego danych osobowych. W tej kwestii prosimy o kontaktowanie się z nami mailowo empireofforestspirits@gmail.com
Aktywny gracz = gracz, który wykazywał aktywność na blogu przez ostatnie 3 miesiące.

Obowiązki gracza
 1. Po otrzymaniu zaproszenia do współtworzenia bloga gracze są proszeni o stworzenie Karty Postaci. Forma Karty Postaci jest dowolna, jednak bez niej aktywna gra nie jest możliwa.
 2. Gracz jest odpowiedzialny za zapoznanie się z fabułą HOFS. Postać powinna zostać stworzona zgodnie z wymaganiami świata.
 3. Gracz może posiadać tylko jedną postać główną. Istnieje możliwość tworzenia postaci epizodycznych aby wzbogacić świat gry.
 4. Gracze są zobowiązani nie publikować na stronie grafik do których nie posiadają praw autorskich. Grafiki powinny posiadać widoczny podpis autora i/lub odnośnik do strony twórcy.
 5. Gracze są odpowiedzialni za utrzymywanie czystości języka na blogu. Opublikowane treści, które będą zawierały wulgaryzmy zostaną usunięte przed administrację.
 6. Treści o zabarwieniu erotycznym /opisujące brutalne i niepokojące sceny muszą zostać poprzedzone odpowiednią adnotacją. Proszę pamiętać, że część graczy oraz czytelników jest niepełnoletnia.
 7. Prosimy o zachowanie podstaw kultury zarówno w sesjach RPG jak i podczas 'offa'. Oznacza to odnoszenie się do innych graczy oraz gości z uprzejmością i szacunkiem.
 8. Prosimy o rozróżnianie między postacią a graczem. Zatargi między postaciami są częścią fabuły i nie powinny wpływać negatywnie na kontakty między graczami.
 9. W rozgrywce fabularnej nie można zabić, długotrwale zranić lub przejąć kontroli nad postacią innego gracza, jeśli nie wyraził on na to zgody.

Kod Dla Leniwych - Ukryj / Pokaż Tekst 

<br />
<div class="separator" style="clear: both; text-align: center;">
<b><br /></b></div>
<style>
.nav-item {
 display:inline-block;
}
.nav-page {
 display:none;
}
</style>

<script>
function nav_show(id){
 // hide all elements
 var navItems = document.getElementsByClassName('nav-page');
 for(i = 0; i < navItems.length; i++){
  navItems[i].style.display = 'none';
 }
 
 // show selected element
 var selectedItem = document.getElementById(id);
 selectedItem.style.display = 'block';
}
</script>

<br />
<div class="nav" style="text-align: center;">
<div class="nav-item" onclick="javascript:nav_show('page-1');">
<h2>Twój tekst tutaj</h2></div><div class="nav-item" onclick="javascript:nav_show('page-3');">
</div>
</div>
<div class="nav-page" id="page-1" style="text-align: center;"><h2><span face="&quot;Open Sans&quot;, Arial, sans-serif" style="background-color: white; font-size: 14px; text-align: justify;">Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi cursus nulla at massa auctor congue. Curabitur sed mattis neque. Donec non nibh ut est interdum cursus. Donec in malesuada est, viverra rhoncus nunc. Proin feugiat mauris maximus magna maximus accumsan. Quisque mi tellus, pulvinar non nulla elementum, laoreet condimentum dolor. Integer ornare lectus est, a malesuada nibh auctor id. Nam luctus elit sed justo feugiat bibendum. Quisque vel elit non nibh dapibus blandit sed vel enim. In sit amet elit rhoncus ligula viverra egestas. Nunc arcu tellus, mattis vel dictum vel, ullamcorper ut arcu.</span>&nbsp;</h2></div><div class="nav-page" id="page-3" style="text-align: center;">
</div>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca