Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Palma

 


Jedyne drzewo tego gatunku jakie uda Ci się znaleźć w odległości setek kilometrów. Skąd się tu wzięła?
Podczas inwazji Trufli, kiedy Scycia i Candy były zajęte opiekowaniem się chorymi, przemienionymi mieszkańcami HOFS, Neko wyruszył na najbardziej niebezpieczną misję jaka przypadła komukolwiek z hofsowiczów. Wyruszył daleko poza tereny Stada, dalej niż sięgają stare mapy i opowieści wędrowców, którzy przez lata zabłąkali się w te strony. To czeko Neko szukał było jednak jeszcze bardziej nieuchwytne niż to dokąd zmierzał - poszukiwał lekarstwa na chorobę potruflową.
Kary ogier wrócił na tereny HOFS po przeszło dwóch latach niosąc ze sobą tyle kokosów ile był w stanie unieść. Bowiem choć trufle i niesiona przez nie choroba nie były znane nikomu poza granicami HOFS przez lata podróży samodzielnie zaczął eksperymentować z potencjalnym lekarstwem. Jego drogi skrzyżowały się z pewnym mysim szamanem, który podzielił się informacją o owocu kokosowym, którego użyteczność była opisywana w pieśniach.
Neko zabrał ze sobą z terenów HOFS mały kawałek trufla, wiedząc, że w pewnym momencie jego misja doprowadzi go do tej decyzji. Zjadł trufla i po bolesnej przemianie postawił wszystko na jedną kartę poprawiając go kokosem. Nim zakończył zjadać pierwszy owoc ze zdumieniem odkrył, że znów jest pod swoją własną postacią.
I tak po latach Neko powrócił na tereny swego stada, uleczył dotkniętych potruflową przemianą i zasadził pierwszą palmę po tej stronie świata.
Obecnie drzewo zapewnia zwierzętą upragniony cień w ciągu lata oraz masę orzeźwiających owoców, które mogą być podjadane dla własnej przyjemności odkąd z terenów Stada zniknęła ostatnia trufla.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca