Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Kos

"Młody wilk rozpaczliwie zaciągał się powietrzem, przygwożdżony ciężarem, który niczym czarna dziura wysysała z niego życie. Młodzian darł łapami powietrze w ataku paniki chcąc wyzwolić się, zaatakować. Szanse były jednak przesądzone i gdy opuszczała go już wola żywota słyszał już tylko gardłowy śmiech nad swym uchem.
-Wrócisz do mnie, Pete. Wiem, że wrócisz. Skała nie może się zmienić.- Szeptał ów opływający smołą głos i po chwili ciężar na piersi malca zelżał odrobinę. Pomimo tego, że wilk wiedział co nadejdzie nie zdążył odwrócić wzroku.
Tuż przed nim zalśniły czerwonawe ślepia, o wzroku ostrym niczym dziób drapieżnego ptaka. Młodzian dopiero odczuł pełnię swego strachu, z rozpaczliwym piskiem zamknął oczy i zapadł się w senną nicość."

"O szpiegostwie słów kilka" - Marfrycy


Bezlitosny lider Dziury. Czarny wilk o pomarańczowych ślepiach, którego nic nie powstrzyma w jego drodze do władzy. Może stoi za tym fakt, że jego stado zamieszkuje nieprzyjazne, opustoszałe bagna i życie tam wymaga trudnych decyzji... A może to zwyczajnie wrodzone okrucieństwo. Jedno jest pewne, sąsiadjąca z HOFS wataha nie będzie przyjaźnie nastawiona do Leśnych Dusz póki na bagnistym tronie zasiada Kos.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca