Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Kamienny Krąg

 


Tajemnicza konstrukcja znajdująca się w głębinach hofsowskiej puszczy. Stojące kamienie zdradzają swój wiek, powoli krusząc się pod działaniem czasu i obrastając mchem.
Poza trzema stojącymi głazami oraz serią mniejszych kamieni centrum całego kręgu stanowi wyryty na kształt koła kamień. Co roku, w dniu 24 grudnia wschodzące słońce znajduje swoją drogę pomiędzy gałęziami i oświetla głaz. Data ta, przekonuje niektórych, że krąg związany jest bezpośrednio ze Stefanem, jednak nawet Evanna nie pamięta czasów powstania kręgu i nie zna jego tajemnic.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca