Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Iglice

Siwa klacz, dysząc ciężko zatrzymała się na skalnej półce. Jej spojrzenie powędrowało w dół, ku zostawianemu w tyle sosnowemu lasowi i spokojnej tafli olbrzymiego jeziora którego kształt przypominał otwartą paszczę smoka. (...)  Kopyta ostrożnie dotykały ziemi, która pełna była zdradliwych kamieni, gotowych zachwiać równowagą klaczy i posłać ją prosto w przepaść. Nie bez powodu Iglice stanowiły granicę terenów HOFS. Strome góry, niczym wbite w ziemię przez rozwścieczonych olbrzymów igły, stanowiły prawie niemożliwą do przebycia ścieżkę. 

Mgła stawała się gęstsza z każdym przebytym urwiskiem. Po wdrapaniu się na kolejną przełęcz, klaczy zdawało się, że mgła otacza ją od grzywy do kopyt i niedługo nawet ze szczytów Iglic nie będzie w stanie przewidzieć w jakim kierunku właściwie zmierza. Zbierająca się na jej skórze wilgoć przyprawiała Candy o gęsią skórkę i klacz musiała przyznać sama sobie, że wszystkie te bajki o mantykorach i wywernach, a nawet sama Otchłań zaczynały w jej głowie mieć co raz więcej sensu.
Jak do tej pory klacz nie natknęła się jednak na nic i to właśnie ta pustka osaczająca klacz z każdej strony najbardziej poruszała jej i tak nadpobudliwą wyobraźnię.
"Otchłań" - CandyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca