Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

F.A.Q.


 

| Regulamin | Współpraca | Dołącz |

 

Czym jest blog RPG?

HOFS jest przykładem bloga RPG bazującego na systemie Play-by-Comment. Oznacza to, że główna część rozgrywki polega na stworzeniu karty postaci i prowadzeniu wątków z postaciami odgrywanymi przez innych autorów w formie komentarzy na blogu.
Aby urozmaicić rozgrywkę, wielu autorów chętnie pisze opowiadania, przedstawiające bliżej przygody ich postaci oraz wątki grupowe, które prowadzimy na naszym Discordzie.
Nie musisz mieć smykałki do pisania, aby grać razem z nami! Opisy mogą być tak samo proste jak i literackie. Od graczy oczekujemy przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy oraz końskiej dawki kreatywności.

Co wyróżnia HOFS?

Jesteśmy blogiem RPG, który wspólnymi siłami graczy przetrwał już 8 lat. Nasza miłość do zwierząt oraz nutka inspiracji światem Narnii, zaowocowała magicznym światem, pełnym mówiących zwierząt, świadomych drzew i diabelskich trufli.
Nie traktujemy się do końca poważnie, wierząc, że pisane RPG powinno stawiać na kreatywność i dobrą zabawę ;)

Jak dużej aktywności wymagacie od graczy?

To jak aktywnie będziesz brać udział w tworzeniu świata HOFS zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! W pełni rozumiemy, że większość graczy jest zajęta nauką lub pracą, dlatego nie zawieszamy postaci graczy nawet po długim braku aktywności.
Jeśli znikniesz na dłużej niż 3 miesiące możesz się spodziewać maila z pytaniem czy dalej jesteś zainteresowany grą czy też wolisz by Twoja postać została usunięta.

Czy moja postać może mieć magiczne moce?

Naturalnie! Wszystkie zwierzęta, w które zostało tchnięte życie przez Prastare Drzewo, mają potencjał do władania białą magią. Nie stawiamy żadnych granic ani wymagań pod tym kątem stawiając na kreatywność graczy.

Co rozumiecie przez "prawa autorskie do grafik"?

Miło jest mieć piękną grafikę zdobiącą kartę postaci. Niestety znaczna część publikowanych w sieci grafik objęta jest prawami autorskimi oraz tworzona jest odpłatnie na zamówienia klientów. Oznacza to, że autorzy tych prac patrzą mało przychylnym okiem na publikowanie ich dzieł jak ilustracje stworzonych przez nas postaci.
Wybierając wizerunek postaci warto upewnić się czy jej autor wyraża zgodę na rozpowszechnianie swych prac w internecie. Można też posłużyć się tymi bardzo pomocnymi stronami:

Czy mogę wpłynąć na rozwój świata gry? 

Tak! HOFS jest światem o zarysowanej fabule, jednak nic nie powstrzymuje go przed rozwojem! Zawsze chętnie przyjmujemy pomysły na nowe miejsca, postaci poboczne czy przygody, które mogą spotkać mieszkańców Stefanowej Polanki.
Chcemy aby każdy gracz czuł się tutaj jak w domu i mógł rzucić wodze fantazji!

Czy mogę stworzyć własny event?

Tak! Jeśli masz pomysł na event to śmiało publikuj go na blogu!

Czy mogę zdobyć odznaki z eventów, które już się skończyły?

W większości przypadków, odznaki z eventów, nie będą do zdobycia po ich zakończeniu. Jednak, jeśli bardzo zależy Ci na którejś z odznak dostępnych czasowo napisz do administratorów z pytaniem o to czy możesz w inny sposób wykonać zadanie. Może wspólnymi siłami uda wam się znaleźć kompromis.
Część odznak, takich jak JEDEN ZA WSZYSTKICH jest jednak unikalna i nie ma możliwości zdobycia ich przez innych graczy.

Mam pomysł / skargę / uwagę. Jak mogę się z Wami skontaktować?

E-mail:
empireofforestspirits@gmail.com
Discord:
Candy - Lucie#3704


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca