Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Drzewo Pączkowe


 

Jedyne drzewo swojego gatunku, które można znaleźć na terenach HOFS. Łatwo rozpoznać, że jest się blisko, ponieważ polanka na której rośnie ma najsłodszy, kwitowy zapach w okolicy.

Na wiosnę pojawiają się na nim drobne, kolorowe kwiatki przypominające swym kształtem posypkę. Owocuje raz do roku dorodnymi, tłustymi pączkami pokrytymi lukrem.

Według Dziamdziaka nasiona pączkowego drzewa musiały dostać się na tereny Leśnych Dusz podczas otwarcia portalu do innego świata, ponieważ "nie widział nigdy nic podobnego".

Drzewo jest oczkiem w głowie Candy, która domaga się tego, by ktoś codziennie pełnił wartę przy smakowitej roślinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca