Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

Bóg Kowadeł"I wtedy coś poruszyło się wewnątrz spory, jakaś wężowata istota prześlizgnęła się w koło jaja, wijąc się i szamocząc wewnątrz grzybiej pułapki aż jej głowa znalazła się na równi z głową klaczy. Wyłupiaste, czerwone oko łypnęło wszystkimi swymi trybikami na klacz. Dopiero teraz stało się jasnym, że uwięzione wewnątrz trufli paskudztwo było jakimś niezrozumiałym i ożywionym mechanizmem, którego postura zmroziła krew w żyłach Candy. W umyśle klaczy pojawiło się nagle tysiąc wspomnień, tak intensywnych jakby działy się tu i teraz. A wśród nich jedno imię... Bóg Kowadeł."
"Otchłań" - Candy

 

 

 

Kim naprawdę jest Bóg Kowadeł? Nikt tego nie wie. Wiadomo jedynie, że Candy po przybyciu na tereny HOFS przytargała ze sobą skórę wielkiej, metalicznej bestii i do tej pory drży, kiedy wspomniane jest jej imię.

Mechaniczna kreatura o czerwonych ślepiach zdecydowanie brzmi na największe zagrożenie jakiego może się spodziewać na swej drodze ktokolwiek z Hofsowiczów, jednak wszystko wskazuje na to, że Candy pokonała go lata temu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca