Pora roku: Lato
Temperatura: 27 C℃
Nowi mieszkańcy: Salvatore
Stan Betelgezy: Nie wybuchła.

Widzisz przed sobą leśną ścieżkę, wyścieloną ściółką. Przez nią przebijają się fantazyjne kwiaty, o rożnych barwach i towarzyszą Ci w podróży.
Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej...

NOWINKI

Gratulacje Scyciu! Twoje miejsce zostało dodane do oficjalne mapy HOFS.

Stado Herd of Forest Spirits. Przed sobą masz obszerną polanę nad którą góruje leciwa Sosna. To Twoja decyzja, Ty decydujesz czy tu zostaniesz, czy pójdziesz dalej... Wstąp do świata fantasy. Blog RPG Play By Comment PBC

DZIAMDZIAK
Tajemnicze stworzenie, którego wygląd pozostaje nieznanym. Praktycznie każda istota, które je spotkała albo podaje zupełnie sprzeczne sprawozdania, albo nie pamięta jego wyglądu. Jedyne co wielokrotnie zostaje powtórzone to stwierdzenie, jakoby Dziamdziak umiał latać oraz zapewnienie, że żywi się chmurami. Istota nie tylko sprawnie poluje na chmurki, ale także umie je przyrządzić na wiele różnych sposobów. Zna także jedyną prawdziwą prawdę o tym, że mleko tak naprawdę pochodzi właśnie od chmur, a nie jak mogłoby się wydawać od krów.Dziamdziak wyróżnia się też tym, że tak naprawdę pochodzi z innego wymiaru czy też świata. Potrafi jednak otwierać Chmurkowe Portale i przemieszczać siebie, oraz inne istoty pomiędzy wymiarami. Niejedna istota została już bez żadnego ostrzeżenia wyrwana ze swojej rzeczywistości, by znaleźć się nagle na polance HoFS... (Ci o mniejszej ilości szczęścia zaliczyli podróż w drugą stronę.)
Istnieje jeszcze jedna legendna odnośnie tej istoty i zdaje się być całkiem prawdopodobna, bo opowiadała ją sama Pani Evanna. Podobno Dziamdziak zawdzięcza swoje dziwaczne "Ja" temu, że tak naprawdę jest tylko... snem. Dziamdziak zrodził się, kiedy wyśniła go pewna młoda, irlandzka czarownica i przypadkowo jej świadomość przeniosła ową istotę do realnego świata. To by wyjaśniało, dlaczego każdy postrzega owego jegomościa na swój własny, niejasny i niezrozumiały niczym sen sposób.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Technologia blogger. Credits
Współpraca